designnews

Czym jest Kosmiczna Panda na YouTubie?

Nową twarzą YouTube’a została Kosmiczna Panda. Tak nazywa się właśnie nowy, eksperymentalny projekt tego serwisu polegający na wprowadzeniu zmian w designie strony.

Odświeżony wygląd, a dla użytkowników Chrome’a możliwość przeszukiwania zasobów YouTube’a bez wyłączania filmu – to główne zmiany w serwisie wideo od Google. Kolorystyka YouTube’a została dopasowana do tej, która niedawno pojawiła się w Gmailu – a zwłaszcza nowego paska u góry ekranu. Elementy znajdujące się na stronie otrzymały obłe kształty, dodano efekty zaciemnienia przycisków.

Użytkownicy Chrome’a dodatkowo mogą przeglądać zasoby YouTube’a bez wyłączania filmów – w praktyce ogranicza się to jedynie do przeglądania aktualnie granego kanału. Próby korzystania z wyszukiwarki powodują zatrzymanie filmu. Nowy „look” możecie włączyć tutaj. Na tej samej stronie można z niego zrezygnować, jeśli stęsknicie się za starym, dobrym YT. [YouTube Cosmic Panda, TNW]

podobne treści

  • snajper16ps

    Do niczego ten nowy wygląd !
    Teraz aby zobaczyć sugerowane filmy trzeba wyłączyć komentarze, do tego wszystko jest pod filmem. W rozdziałce monitora 1440×900 mieści się tylko film, i przyciski zmieniające widok komentarzy na sugerowane filmy.
    A jak by tego było mało wszystko jest na ciemnym tle.