news

Czym jest iPad?

Z najnowszej reklamy iPada dowiadujemy się, że jest on cienki, piękny i można go wszędzie zabrać – jednym słowem: ideał! Ja natomiast wolałbym usłyszeć, że ma on porty USB, obsługuje technologię Flash oraz wielozadaniowość. [Rosa Golijan/giz]

podobne treści

 • jsjl

  Jak sie nazywa ta aplikacja z 10 sekundy??

 • ip

  Po ostatnim info na temat dożywotniego bana na zakup iPada przez pewnego studenta w USA, permanentnych kłopotów z iTunes i ogólnie przestania lubienia Maców, nie mogę się doczekać pada od HP ;)

 • bachu

  komuś zabronili kupna ipada? ;/ czemu? ;o

 • Dawid Krysiak

  bla bla bla… ciągle ta sama śpiewka…Rzygam już tym gadaniem o flashu! Naprawdę – przed pokazaniem się iphona lubiłem flasha w niektórych zastosowaniach, ale przez to nieustane od paru lat dziecinne jojczenie o flasha tak mi go obrzydziliście, że stałem się gorącym orędownikiem wyp… tej technologii z życia publicznego :D Naprawdę! Nie pamiętam już kiedy ostatnio grałem we flashową gierkę, nie pamiętam kiedy ostatni raz odczuwałem radość oglądając flashową stronę (na pewno było to w czasie oglądania mondo.com.pl w jednej z poprzednich wcieleń, ale widzę że ta strona dziś też stała się flash-free!!!)