film

Czy wierzysz w istnienie zła? Nowe zapowiedzi Sinister 2

Na potrzeby kontynuacji hitowego horroru sprzed kilku lat z oryginalnej obsady powróci James Ransone. W sieci zadebiutowały dwa nowe spoty reklamowe, zapowiadające zbliżającą się premierę Sinister 2. Film zadebiutuje na ekranach kinowych jeszcze w tym miesiącu, a zapowiedzi zobaczyć można poniżej:

 

Wydarzenia w Sinister 2 dzieją się po tym, co zdarzyło się w pierwszej części horroru. Fabuła skupi się na matce i jej dziewięcioletnich bliźniakach, któzy znajdują się w przedmiejskim domu, naznaczonym przez śmierć.

Obok Jamesa Ransone (Sinister, serial Prawo ulicy) w produkcji stworzonej na podstawie scenariusza Scotta Derricksona (Egzorcyzmy Emily RoseZbaw nas ode złego) i wyreżyserowanej przez Ciarana Foy’a (CytaledaScumbot) wystąpią Shannyn Sossamon (Obłędny rycerzKiss Kiss Bang Bang), Tate Ellington (Twój na zawszeThe Elephant King), Nicholas King (Paranormal Activity 3Wielka misja Maxa Kebble’a), Howie Johnson (IntrygantContagion – Epidemia strachu) oraz debiutantka Laila Haley. Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 20 sierpnia, a do Polski film trafi dzień później.

podobne treści