news

Czy tylko ja widzę na tym zdjęciu iPoda Touch z napisem Samsung i Androidem?

Tak właśnie będzie wyglądać konkurent odtwarzacza multimediów firmy Apple. Cieszy fakt, że Galaxy Player będzie miał dużo wspólnego ze swoim kuzynem Galaxy S.

Odtwarzacz, tak samo jak świetnie sprzedająca się Eska Samsunga, zostanie wyposażony w system Android 2.2 oraz 1Ghz procesor, któremu niestraszne będzie odtwarzanie dużych filmów i robienie kilku rzeczy naraz (czyli tak zwana wielozadaniowość). Player nie otrzyma jednak 4-calowego, genialnego wyświetlacza AMOLED znanego z Galaxy S – będzie musiał się zadowolić Super Clear LCD. Nikomu nie powinno to robić różnicy.

Gadżet, oznaczony przez Samsunga jako YP-GB1, będzie miał dodatkowo 3,2-megapikselową kamerkę w tylnej i jedną w przedniej części obudowy, służącą do prowadzenia wideorozmów. Myślicie, że Apple ma się czego bać? [Samsung Hub]

podobne treści

 • Pio11

  Nie, nie ma czego się bać :/. Nie ma i nie będzie. Przestańcie w kółko pisać te bzdurne teksty. Tą tancerz więcej niż 5% rynku nie zabiorą :/. Albo redakcja się poprawi albo nigdy gizmodo.pl nie będzie tak dobre jak jego zagraniczny starszy kolega.

 • Anonim

  „Czy tylko ja widzę na tym zdjęciu iPoda Touch z napisem Samsung i Androidem?” ← Tak

 • ajvfsfyh

  Nie podskoczy nawet Touchowi to jedno, a drugie to to że Tylko Ty widzisz tam Toucha z logiem samsunga, wygląda raczej jak tandetna podróba jabłka.

 • kublon1

  Bo to jest tandetna podróbka :D

 • 1.patryk.4

  Samsung ściąga jak wlezie od Apple,ale to dobrze, gdyż wszyscy wiemy, że ściąga się od lepszych i sami to potwierdzają. Fakt faktem, że im to nie wychodzi, bo powiewa tandetą trochę – taka chińska podróbeczka (oj, przepraszam, w tym wypadku koreańska). Ciekaw jestem, czy ta mp3 będzie wykonana z równie miernego plastiku jak SGS?

 • dawid.dubanosow

  by zrobili nowy tablet z innym systemem, a nie mp4 kopie SGS. Co za idiota kupi galaxy s za 200zł mniej bez funkcji rozmowy i SMS
  ? Ja na ich miejscu bym zrobił tak: zatrudnić jakiegoś inteligentnego projektanta, wziąć podzespoły od galaxy i wpakować jako system jakiś np Jolicloud. To by była jakaś tam przynajmniej mała rewolucja. a tak? kopia za kopią i tak se kopiują za apple co się da.