news

Czy tak wygląda Android Ice Cream Sandwich?

Zrzuty ekranowe, które pojawiły się na jednym z forów dotyczących Androida, wyglądają na prawdziwe. Świetnie widać połączenie Gingerbreada z Honeycombem, np. w formie przycisków ekranowych. Nowy Android wygląda jednak zupełnie inaczej od poprzedników, przynajmniej tych znanych z telefonów.

Na pierwszy rzut oka widać zmienioną czcionkę, „odchudzony” interfejs, lekki i przyjemny wygląd, a także mocny wpływ tabletowej wersji Androida. Przypomnijmy, że Ice Cream Sandwich będzie połączoną wersją Androida – będzie działać zarówno na telefonach, jak i tabletach. Jeśli screeny okażą się prawdziwe, to można śmiało powiedzieć, że system od Google przestanie być uważany za brzydki lub chaotyczny.

Dzisiejsze newsy o przesunięciu premiery ICS nie dają powodów do radości – teraz zupełnie nie wiadomo, kiedy Android 4.0 pojawi się na naszych telefonach lub tabletach.


[Android Community]

podobne treści

 • AppleFanBoy

  Bardzo mi się podoba nowy interface. Brak przycisku MENU (podobnie jak w honeycomb) wszystkie informacje na ekranie lub w górnym prawym rogu programu. Wydaje mi się że nowy interface wymusza na firmach tworzących telefony z androidem montowanie większych ekranów. Bo o ile belka na dole nie będzie widoczna w telefonach z przyciskami fizycznymi to na ekranie będzie więcej informacji opcji z racji braku przycisku menu. Google musiało przebudowywać praktycznie wszystkie standardowe aplikacje ciekawe jak się teraz prezentują.

  To sieci wyciekła Muzyka i google+. Muzykę przetestowałem na telefonie i jestem bardzo zadowolony ze zmian. A widok 3d okładek działa na 1 rdzeniowym telefonie jakoś szybciej niż na tablecie z honeycombem :D

  Nexusa troszkę widać na filmiku prezentuje się jak nexus s praktycznie. Mi tam to pasuje bo bardzo S mi się podobał :D

 • robert57893

  Nie jestem, żadnym fanboyem, ale mi się nigdy nie podobały androidy, a najbardziej nie znoszę tych widgetów. Co wy w nich widzicie?
  Android – otwartość – tak, wygląd – nie
  iOS – zamknięty system – nie, wygląd – tak

 • merida03

  A ja w ogole nie uważam, ze otwartośc systemu ma jakiekolwiek zalety. Co mnie to obchodzi, ze system w telefonie ktory kupilem moze dzialać na innych telefonach. Wole system ktory dziala tylko na moim telefonie i dziala bez zadnego ale. A wyglad to tylko wygląd, iOS5 i ICS prezentują sie schludnie. Tez nie lubie widgetow dlatego w swoim Nexus S mam poustawiane same ikonki jak w iPhone.

 • 1.patryk.4

  Jejciu, ale ten Android jest brzydki..

 • kosowski.karol

  mi sie podoba wp 7.5 to jest nowatorstwo i jeśli tak bedzie wygladal windows 8 to bedzie wspaniale

 • Anonim

  @kosowski.karol tak dla informacji Apple sprzedał w ciągu 24h 1 mln „nienowatorskiego” iPhona 4s. Microsoft od 2 mln do 4 mln(sam nie chce powiedzieć ile) w ciągu prawie roku. Na każdym WP7 zarabia 15$, w ciągu roku wydał na reklamę swojego WP7 1 mld dolarów co daje od 250 do 500 $ na każdego sprzedanego smartfona z WP7