smartfony

Czy tak będzie wyglądał iPhone SE 2?

Zaprezentowany w 2016 roku iPhone SE był dla Apple dużym sukcesem. Od jego premiery minęły jednak dwa lata, nic więc dziwnego, że pojawiają się spekulacje na temat następny popularnego modelu. Spekulacje, które podgrzewane są przez doniesienia z Chin.

W serwisie Weiboo pojawiło się nagranie, prezentujące urządzenie przypominające swoim wyglądem iPhone’a X. Przynajmniej jeśli chodzi o ekran z wycięciem w górnej części oraz tył tył urządzenia, na którym znajdują się dwa obiektywy umieszczone w pionie. Natomiast jeśli chodzi o obudowę, to swoim rozmiarem przypomina ona właśnie iPhone’a SE.

Naturalnie pojawia się więc pytanie, czy urządzenie to jest następcą iPhone’a SE. Oczywiście nie można mieć żadnej pewności, czy nagranie i związanie z nimi zdjęcia przedstawiają rzeczywisty produkt, jednak nie ulega wątpliwości, że byłaby to ciekawa kontynuacja linii SE.

Na potwierdzenie tych spekulacji będziemy jednak musieli jeszcze poczekać. Do kiedy? Co prawda pierwszy iPhone SE został zaprezentowany w marcu 2016 roku, ale według plotek jego następca może być mieć swoją premierę podczas WWDC w czerwcu.

podobne treści