news

Czy tak będzie wyglądać PlayStation Phone?

W ręce gości z serwisu Engadget trafił jeden z najbardziej wyczekiwanych przez fanów konsol gadżetów: prototyp PlayStation Phone. To pierwsze zdjęcia telefonu-konsoli firmy Sony Ericsson.

Telefon został wyposażony w 1GHz procesor Qualcomm MSM8655 (podobny do tego z G2, tylko o 200MHz szybszy) , 512MB pamięci RAM, 1GB ROM oraz, co ciekawe, slot na karty pamięci microSD, a nie Memmory Stick.

PlayStation Phone ma działać na Androidzie 3.0 (zwanym również Pierniczkiem) oraz mieć własny Sony Marketplace. Więcej zdjęć tego urządzenia znajdziecie na stronie Engadged.

Czy wierzę w to, że gadżet widoczny na zdjęciu jest tym, za który mamy go brać? Nie. Dlaczego? Zamienienie karty Memmory Stick kartą microSD oraz zapowiedziana na przyszły rok premiera PSP2 są dla wystarczająco dobrymi powodami. Pomijam fakt, że Sony niechętnie dałoby komukolwiek obcemu grzebać przy produkcji swojej konsoli. [Rosa Golijan/giz, Engadget]

podobne treści

  • miki2u

    Sony czy nie sony ale bedzie mozna na tym telefoniku swietnie grac na emulatorze SNESA. Wszyscy fani starych dobrych gier na konsole napewno beda zadowoleni. Jakbym dzis juz nie mial tel. z androidem to bym sie skusil na takiego

  • Kamil .qam Przybysz

    Brak XMB w marce PS – to musi być ściema :P

  • norbvlo

    To byla by jawna kpina z ludzi gdyby sony przeszlo z kart MSpro na SD.Osobiscie posiadam MSproDUO-HG32 i zakupilem ja wlasnie z mysla o przyszlych urzadzeniach sony;P.