news

Czy HTC pracuje nad smartfonem z 16MPx aparatem?

Na szerokie wody Internetu wypłynęło nagranie, na którym widzimy wyposażony w 16-megapikselowy smartfon firmy HTC. Czy możliwe jest wypuszczenie w najbliższym czasie smartfonu, którego aparat miałby dwukrotnie większą rozdzielczość od obecnie produkowanych z logo HTC?

Czas pokaże, czy zaprezentowane przez Pocketnow nagranie jest prawdziwe. Obawiam się, że nawet jeśli tak jest, to nieprędko zobaczymy w sklepach smartfon HTC 16-megapikseli – dopiero co zapowiedziano model Sensation, który nie ucieszyłby się z istnienia konkurenta i to na dodatek tego samego producenta. [Pocketnow]

podobne treści

 • dhfg

  Moim zdaniem jest to mozliwe, ale w telefonie z WP7, zeby nie robic sobie samemu konkurencji z Sessation, ktory stoi na Androidzie.

 • golota12

  Przecież widać, że ma przycisk WP7 na środku.

 • brak

  HTC Sensation to androidowy smartfon, tutaj widać ewidentnie WM7 więc ciężko mówić o konkurencji bezpośredniej. Poza tym od 3 dni już się o nim piszą.

 • jnzabinskisikorski

  Widać że nie ma w tym filmiku tego „czegoś” od htc. Ta animacja wygląda jak narysowana cienkopisem, a ich klipy są zawsze tworzone komputerowo. Na dodatek ten telefonik uderzająco przypomina nowego Wildfire S. Ba, to jest Wildfire S z doklejoną przednią kamerką i zmienionymi przyciskami!
  btw. A jedna rzecz której htc by w życiu nie dołączyło do filmiku to prostokątny cień pod telefonem. Niby taki szczególik, a oni zawsze robią cienie w kształcie elipsy.

 • latoch

  16 Megapikseli w telefonie… i zapewne robi gorsze zdjęcia niż taki który ma 8… Większe skupienie piksli powoduje tylko tyle, że są bardziej upchane przez co gorzej doświetlone. Co z tego, że rozdzielczość większa… Myślałem, że marketingowa wojna na MP już się wszystkim znudziła, a tu jednak nadal ludzi robi się w balona ;)