film

Czuję, że nie jestem już zabawny. Zwiastun komedii Top Five

W sieci zadebiutował zwiastun Top Five, czyli komedii, której reżyserem, scenarzystą i odtwórcą roli głównej jest Chris Rock. Obok gwiazdy Jak urodzić i nie zwariować czy Jeszcze większych dzieci, w nadchodzącym w grudniu obrazie zobaczymy także Rosario Dawson i Kevina Harta. Zapowiedź komedii do zobaczenia poniżej:

 

Andre Allen jest komikiem, gwiazdą kina, który – wbrew oczekiwaniom milionów fanów na całym świecie – postanawia sprawdzić się jako „poważny” aktor. Pomimo tego, że jego ostatni projekt, pretensjonalny film historyczny, właśnie tonie, nadchodzący ślub ze znaną celebrytką, który będzie transmitowany w telewizji, jest najważniejszym wydarzeniem medialnym roku.

Obok Chrisa Rocka, Rosario Dawson (Trans, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna) i Kevina Harta (Myśl jak facet, Prawdziwa jazda), w Top Five zagrają także Gabrielle Union (Cadillac Records, Od kołyski aż po grób), J.B. Smoove (Movie 43, Kupiliśmy zoo) oraz Sherri Shepherd (Precious, Porwana: Historia Carliny White). Światowa premiera komedii zaplanowana jest na 5 grudnia tego roku.

podobne treści