film

Czuję się bardzo dobrze. Zwiastun Cake

Znana z serialu Przyjaciele i wielu komedii Jennifer Aniston postanowiła, że przyszedł w końcu czas na poważną rolę. Z tego, co słychać po festiwalowych pokazach filmu Cake, wychodzi to serialowej Rachel co najmniej dobrze. W sieci zadebiutował zwiastun dramatu z udziałem aktorki, w którym poznajemy Claire Simmons i problemy, z jakimi się zmaga. Zapowiedź mającej odbyć się w przyszłym roku premiery do zobaczenia poniżej:

 

Cake opowiada historię zgorzkniałej kobiety, która inicjuje wątpliwą znajomość z wdowcem. Uczęszczając na spotkania grupy wsparcia, zaczyna fascynować się samobójstwem jednej z jej członkiń. Odkrywając szczegóły samobójstwa, stopniowo zaczyna obywać się z własną, osobistą tragedią.

Obok Jennifer Aniston (Millerowie, Stalowy gigant), w Cake zagrają Anna Kendrick (Pitch Perfect, Pół na pół), Sam Worthington (Starcie tytanów, Człowiek na krawędzi), Britt Robertson (Ja cię kocham, a ty śpisz, Krzyk 4), Lucy Punch (Zła kobieta, Hot fuzz – Ostre psy), Chris Messina (Diabeł, Operacja Argo) i Mamie Gummer (Panaceum, Oddział). Reżyserem dramatu jest Daniel Barnz, znany dzięki swojej pracy przy Pięknej i bestii i Phoebe in Wonderland. Premiera filmu ma odbyć się w przyszłym roku, jednak na razie nie podano dokładnych dat pokazów.

podobne treści