news

Czekamy na odpowiedź fanów Canona na ten kostium na Halloween

Tyler Card wykonał kostium na Halloween, w którym nie tylko wygląda jak wielki Nikon D3, ale i robi sobą (?) zdjęcia. To metafizyczne, jakkolwiek niewygodnie by wyglądało.

Co prawda większy aparat wykonano głównie z kartonu i taśmy, a obiektyw to stary plastikowy kubeł, ale i tak jest szykownie. Najważniejsze, że w środku znajduje się prawdziwa lustrzanka Nikona, której migawkę wyzwala się przyciskiem na „dużym” aparacie.

Dodatkowy plus za pomysłowy flesz w postaci pulsującego światła na głowie Tylera oraz wyświetlacz LCD wzięty z laptopa Della. Naprawdę widać na nim właśnie zrobione zdjęcia. Pytanie, gdzie mieści się karta pamięci. [Tyler Card, PopPhoto]


podobne treści

 • szefc

  A istnieją fani Canona? Używam systemu Canona i nie uważam się za fana, a za użytkownika systemu i tyle… Fanbojstwo Nikonowe przypomina troche Apple’owskie.. jest to trochę niezdrowe, aczkolwiek z punktu widzenia producenta sprzętu jest pożądane aby wychować sobie stado baranów.. yyy owieczek…

 • dupa

  Takie samo „fanbojstwo” jest u canoniarzy. Przyganial kociol garnkowi ;)

 • Hurragan76

  Aparat NIKONA jako przebranie? Tak to już jest NIKON robi aparaty a CANON zdjęcia :)

 • melangemusic

  I znów kolejna niepotrzebna dyskusja się zaczyna. Ktoś zrobił coś śmiesznego, ale wiecznie marudny Polak musi szukać dziury w całym. I Nikon i Canon robią fajne zdjęcia, i po co się sprzeczać? Ja mam D300s i 5D i udało mi się pogodzić dwa światy.