grynews

Czego gry uczą o seksie

Gry wideo okazują się kopalnią wiedzy o życiu. Także o tych jego momentach, gdy powstaje nowe życie. Doświadczenia z wirtualnych wypraw często się przydają w realu. Trzeba tylko umieć z nich skorzystać lub przeczytać nasze podpowiedzi.

Love porady ze świata gier, które mogą się przydać na co dzień zebrał Games Radar. Po pierwsze, kobiety lubią rozmawiać. Prowadząc z nimi konwersację, także na tematy błahe i pozornie niezwiązane z rozkoszami cielesnymi, zwiększasz swoje szanse na takowe rozkosze. Szczególnie, gdy wykażesz umiejętność słuchania i zrozumienie dla kobiecych kłopotów i rozterek.

Zadawanie pytań to najlepszy sposób na podtrzymywanie rozmowy, ale uwaga! Jeśli kobieta trzy razy powtarza to samo – w grze czy w realu – twoje szanse na bliższe spotkanie gwałtownie spadną. Naucz się dostrzegać takie mało subtelne sygnały. Możesz kiedyś powrócić do białogłowy i znów spróbować szczęścia pod warunkiem, że podczas nieobecności zdobędziesz jakieś trofea i modniejsze szaty.

Nie umawiaj się z pannami, które znałeś, zanim pojawił się na twojej twarzy zarost. Jak uczą gry, przyjaciółka z dzieciństwa może się okazać zaginioną przyrodnią siostrą. Nawet jeśli nie, pozostaje posmak kazirodztwa.

Nie zakochuj się w kobietach, które istnieją tyko w świecie wirtualnym. One nie mają ciała, więc prawdopodobieństwo zbliżenia spada do zera.

Upewnij się, że kobieta to nie facet, zanim znajdziecie się blisko. Nie bez powodu pewne osoby nie kupują sobie nowszej kamerki internetowej.

Pamiętaj, że wolność działa na kobiety jak afrodyzjak. Uwolniona z kajdanów, jest uległa i chce ci się odwdzięczyć. To samo tyczy się sytuacji z życia – pani, której pomożesz zmienić koło lub ułatwisz załatwienie czegoś szybciej w sklepie czy urzędzie, na pewno spojrzy na ciebie przychylniej. Postaraj się jednak jak najdłużej udawać, że „to nic takiego”. To też pomaga.

Nie zapomnij, że przypadkowy seks to nadal seks. Kamera ustawiona pod dziwnym kątem, nagłe splątanie nóg – to może skutkować zbliżeniem. W życiu, jeśli wpadłeś pani między nogi, nie możesz potem udawać, że jej nie znasz.

Jeśli nie masz pod ręką potrzebnych akcesoriów, spróbuj poszukać skarbu w ogrodzie. Być może twój współlokator lepiej się przygotował do wizyty powabnej pani. Szybko odkup mu potem, cokolwiek zabrałeś, bo następnym razem lepiej schowa.

Wreszcie – komplementy działają. ​[Kotaku, Games Radar]

podobne treści

 • futrzana

  Ciekawe z jakich gier te rady bo chyba nie z NFS czy red alert’a ;)

 • 43

  Zła składnia zdania

  Jest :

  ” Doświadczenia z wirtualnych wypraw często się przydają w realu”

  Powinno byc :

  ” Doświadczenia z wirtualnych wypraw często przydają się w realu”

 • fss

  mocno glupie ;>

 • wadera666

  Hehe fajne :) Z przymrużeniem oka :P