film

Czas rozpocząć drugą fazę. Zwiastun Więźnia labiryntu: Próby ognia

Debiutujący w ubiegłym roku Więzień labiryntu spotkał się z ciepłym odbiorem – zarówno wśród krytyków, jak i widzów. W sieci zadebiutował zwiastun zaplanowanej na ten rok kontynuacji, Więzień labiryntu: Próby ognia, a w głównych rolach powrócą Dylan O’Brien, Thomas Brodie-Sangster i Kaya Scodelario. Zapowiedź wrześniowej premiery, opartej na twórczości Jamesa Dashnera zobaczyć można poniżej:

 

Thomas i jego koledzy przetrwali Labirynt tylko po to, by dowiedzieć się, że jest to tylko część większego planu. Faza druga to coś, co nazywa się Próbami ognia i jeśli mają przeżyć ten rozdział, muszą być gotowi na najgorsze.

W filmie występują Dylan O’Brien (Stażyści, serial Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Thomas Brodie-Sangster (Ostatnia klątwaJaśniejsza od gwiazd), Kaya Scodelario (Moon, Niech będzie teraz), Will Poulter (Millerowie, Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu), Aidan Gillen (seriale Prawo ulicy i Gra o tron), Rosa Salazar (Zbuntowana, Niezły Meksyk), Giancarlo Esposito (Wykolejony, serial Breaking Bad) oraz Nathalie Emmanuel (Szybcy i wściekli 7, Dwadzieścia8k). Reżyserem adaptacji powieści Dashnera jest, ponownie, Wes Ball (RuinA Work in Progress), a film trafi do polskich kin 25 września tego roku.

podobne treści