film

Czarownica z dwoma nowymi klipami

Disney opublikował dwa nowe klipy z nadchodzącej już niedługo Czarownicy z udziałem Angeliny Jolie. Do zobaczenia poniżej:

 

Film jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Jest to spin-off kultowej bajki, w której widz będzie podążał śladami czarnego charakteru. Co spowodowało, że z młodej, pięknej dziewczyny powstała mroczna, żądna zemsty czarownica? Czarownica to opowieść zainspirowana disneyowską postacią, Diaboliną, która w czasie radosnej młodości została zmuszona do obrony swej ojczyzny. Zdrada, której doświadczyła spowodowała, że stała się pałającą nienawiścią czarownicą o sercu z kamienia.

W Czarownicy zagrają Angelina Jolie (Przerwana lekcja muzykiOszukana), Elle Fanning (Super 8, Babel),Juno Temple (LovelacePęknięcia), India Eisley (Underworld: PrzebudzenieTajemnica Amy), Sam Riley (ControlBizancjum), Sharlto Copley (ElizjumDystrykt 9), Miranda Richardson (Skaza, seria Harry Potter) i Imelda Saunton (Vera Drake, wspólnie z Mirandą Richardson znana ze swojej roli w Harrym Potterze). Ciekawostką może być to, że w filmie zagra również córka Angeliny Jolie i Brada PittaVivienne Jolie-Pitt. Film jest debiutem reżyserskim Roberta Stromberga, speca od efektów specjalnych, który największe uznanie zdobył sobie za coś innego. Za swoją pracę w przemyśle filmowym otrzymał dwa Oscary: Najlepsza scenografia w roku 2011 za Alicję w Krainie Czarów oraz rok wcześniej za Avatara. Scenariusz Czarownicy stworzyła Linda Woolverton (Alicja w Krainie CzarówKról LewPiękna i Bestia) wespół z Paulem Dini (Batman: Powrót Jokera Maska Batmana). Premiera filmu zaplanowana jest na 30 maja tego roku.

podobne treści