grynews

Ćwicz twarz!

Wyglądasz na zestresowaną? Wzmacniaj i relaksuj 6 różnych części twarzy z pomocą prostych codziennych ćwiczeń z Face Training: ćwiczenia wzmacniające i relaksujące mięśnie twarzy, przygotowane przez Fumiko Inudo, na Nintendo DSi & Nintendo DSi XL pojawią się w sklepach już 24 września.

Dzięki Nintendo można już było ćwiczyć umysł (seria ćwiczeń Dr Kawashima’s Brain Training). Obecnie Face Training oferuje serię prostych ćwiczeń nakierowanych na określone partie twarzy. Zostały one przygotowane przez japońską kosmetyczkę i specjalistkę od mięśni mimicznych twarzy, Fumiko Inudo.

Okolice oczu – wykonuj ćwiczenia na te partie mięśni, a pozbędziesz się napięcia w tej okolicy. Albo spróbuj skoncentrować się na różnych typach mięśni twarzy i karku (jak na przykład mięsień jarzmowy większy w okolicach policzków, mięśnie okrężne ust czy mięsień czworoboczny karku) i na pewno da się odczuć poprawę! 

#!#photo2#!#

Ćwiczenia twarzy są szybsze i prostsze niż zrobienie porannego makijażu. Wystarczy, że postawisz swoje Nintendo DSi lub XL na załączony stojak, a wbudowana kamera pokaże twoje odbicie jak lustro. Towarzyszyć ci będzie trener Miles, którego możesz stylizować według swojego gustu. Miles pokazuje ćwiczenia i objaśnia je na lewym ekranie. Aby skomponować trening odpowiadający tobie możesz wybrać spośród sześciu obszarów twarzy: oczy, policzki, nos, usta, szczęka i szyja.

Kamera na Nintendo DSi wyczuwa ruch podczas ćwiczeń. Możesz również zrobić sobie zdjęcie, a Miles doda do niego odpowiedni komentarz. Możesz śledzić swoje postępy używając funkcji kalendarza. W sumie jest tam ponad 15 różnych ćwiczeń, które pomogą zrewitalizować twoją twarz.
Dodatkowa funkcja to – mówiąc najbardziej obrazowo – lustro pod kątem. Pozwoli ono sprawdzić swoją twarz z perspektywy, z której nie mogłabyś jej dojrzeć w normalnym lustrze.   
Rewitalizuj swoją twarz z “Face Training:  Facial, exercises to strengthen and relax from Fumiko Inudo”, na Nintendo DSi & Nintendo DSi XL. Produkt dostępny w Europie od 24 września 2010. 

podobne treści