film

Colin Farrell zagra w filmowej adaptacji Warcrafta?

Wiele się mówiło o tym, kto miałby zagrać w filmie na podstawie hitu Blizzarda. Do tej pory wiadomo było jednak tylko tyle, że scenariuszem zajmą się Charles Leavitt (K-Pax, Krwawy Diament) i Chris Metzen (pisał historie Diablo, Diablo 3 oraz obu części StarCraft), a reżyserem będzie Duncan Jones (Kod Nieśmiertelności, Moon).

Jak informuje Deadline, rozmowy na temat przyjęcia głównej roli żeńskiej prowadzi Paula Patton (Mission Impossible: Ghost Protocol), natomiast Colin Farrell (Raport Mniejszości, Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj) otrzymał od Legendary Pictures propozycję zagrania głównej roli męskiej. Kogo miałaby ta dwójka zagrać, na razie nie wiadomo.

Rozpoczęcie zdjęć do filmu ma mieć miejsce w Vancouver, w styczniu przyszłego roku, a premiera zapowiedziana jest na rok 2015. Film, jeśli data nie zostanie zmieniona, będzie jednym z pierwszych, które powstaną we współpracy z Universal Pictures, gdyż to ta firma po zakończeniu umowy pomiędzy Legendary Pictures a Warner Bros (wygasa w roku 2014) będzie zajmować się rozpowszechnianiem produkcji tej wytwórni.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści