film

Colin Farrell rozmawia o Warcraft

Niestety, aktor ani nie zaprzecza, ani nie potwierdza swojego udziału w projekcie Legendary. Zamiast tego, złapany przez dziennikarza IGN, rozmawia o scenariuszu nadchodzącego 18 grudnia 2015 roku filmu na podstawie jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier w historii.

IGN: Jesteśmy stroną o grach komputerowych, a twoje nazwisko padało często w rozmowach o…

 

Colin Farrell: O Warcraft? Nie mam pojęcia, co się dzieje. Czytałem scenariusz, jeśli coś ci to daje, i jest świetny.

 

IGN: Duncan Jones jest miłym facetem.

 

Farrell: Tak, jest miły. Duncan był miły. Siedzieliśmy z Duncanem przez jakiś czas i czytałem scenariusz, pokochałem scenariusz, a on był tak w porządku jak tylko się da. Nie wiem, co się dzieje z filmem. Nie wiem, gdzie są w procesie tworzenia.

 

IGN: Byłeś fanem Warcrafta? Byłoby to coś specjalnego dla ciebie?

 

Farrell: Nie, w żadnym wypadku. Po prostu scenariusz był wyśmienity i jest to świat, którego nigdy nie przemierzałem – i jest to naprawdę ogromny, fantastyczny świat. Nie mogę sobie wyobrazić, co Duncan, tak wizualnie utalentowany jak jest, biorąc pod uwagę, co zrobił z Moon przy praktycznie znikomych możliwościach, to nie potrafię sobie wyobrazić, co będzie w stanie zrobić z tak ogromnym projektem.

 

IGN: Możesz nam powiedzieć, do jakiej postaci byłeś przymierzany?

 

Farrell: Mogę? Chyba nie powinienem, co? Nie wiem, tak szczerze, tyle mogę powiedzieć. Nie mam pojęcia. Po prostu rozmawialiśmy, a Duncan powiedział „może coś będzie dla Ciebie!”, a ja odpowiedziałem „catering?” [śmieje się]

 

Nic to nie wyjaśnia poza tym, że jeśli Colin Farrell obejmie funkcję cateringu w Warcraft, to można tylko mieć nadzieję, że faktyczni aktorzy w produkcji polubią jego potrawy. Na jakiekolwiek informacje kadrowe w filmie ciężko się powoływać, wiadomo tylko, że z projektem łączona jest poza Colinem Farrellem  Paula Patton (Mission Impossible: Ghost Protocol), reżyserem filmu jest Duncan Jones (Kod Nieśmiertelności, Moon), a scenariuszem zajmują się Charles Leavitt (K-Pax, Krwawy Diament) i Chris Metzen (pisał historie Diablo, Diablo 3 oraz obu części StarCraft). Dodatkowo wiadomo też, że film będzie się skupiał na historii z oryginalnych strategii czasu rzeczywistego o tym samym tytule, czyli na konflikcie pomiędzy Durotanem a Anduinem Lotharem, bohaterami odpowiednio orczej i ludzkiej rasy. Datą światowej premiery jednego z najbardziej oczekiwanych filmów związanych z tematyką gier komputerowych, Warcraft, będzie piątek, 18 grudnia 2015 roku.

Zdjęcie: Wikipedia

Źródło: IGN

podobne treści