film

Colin Farrell ma 45 dni, by znaleźć miłość w pierwszym zwiastunie Homara

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Homara, thrillera z udziałem Colina Farrella i Rachel WeiszFilm, który zdobył Nagrodę Jury podczas tegorocznego festiwalu w Cannes zadebiutuje dla szerszej publiczności w październiku, a zapowiedź produkcji reżyserowanej przez Giorgosa Lanthimosa zobaczyć można poniżej:

 

W niedalekiej przyszłości, w myśl reguł Miasta, samotni mieszkańcy wysyłani są do Hotelu, w którym muszą znaleźć drugą połówkę. Jeśli w ciągu czterdziestu pięciu dni celu nie uda się osiągnąć, zostają zamienieni w zwierze – którym w przypadku granej przez Colina Farrella postaci jest właśnie tytułowy homar.

Obok Colina Farrella (Pamięć absolutna, seria Detektyw) i Rachel Weisz (Mumia, Constantine), w produkcji wystąpią także Jessica Barden (Hanna, Z dala od zgiełku), Ben Whishaw (Skyfall, Pachnidło: Historia mordercy), John C. Reilly (Chicago, Bracia przyrodni), Olivia Colman (Tyranozaur, Żelazna dama) i Lea Seydoux (Grand Budapest Hotel, Bękarty wojny). Film ma zadebiutować w kinach 16  października, nie wiadomo jednak, kiedy produkcja trafi do Polski.

podobne treści