film

Co wyraża sobą gotowanie? Zapowiedź Ugotowanego

Weinstein Company opublikowało nową zapowiedź kulinarnej opowieści o wzlotach i upadkach szefa kuchni. W Ugotowanym główna rola trafiła do zaznajomionego z kuchenną tematyką Bradley’a Coopera, a produkcja zadebiutuje w kinach jeszcze w tym miesiącu. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Po zniszczeniu swojej kariery – zawdzięczając to w głównej mierze swojemu uzależnieniu od narkotyków i arogancji – Adam Jones (Cooper) wyrusza do Londynu, by na rozpocząć życie szefa kuchni na nowo.

Bradley Cooper (Kac VegasAmerican Hustle) ponownie wystąpi na ekranie obok Sienny Miller (SnajperGwiezdny pył), a dwójce towarzyszyć będą Emma Thompson (Rozważna i romantycznaPowrót do Howards End), Daniel Bruhl (Wyścig,Bękarty wojny), Omar Sy (NietykalniJurassic World), Jamie Dornan (Pięćdziesiąt twarzy GreyaUpadek) oraz Lily James (KopciuszekGniew tytanów). Światowa premiera reżyserowanego przez Johna Wellsa (seriale Ostry dyżur i Shameless – Niepokorni) obrazu zaplanowana została na 22 października. Do Polski produkcja zawita dzień później.

podobne treści