film

Co wy tu jeszcze robicie? Zapowiedzi Dying of the Light

W sieci zadebiutowały dwa nowe klipy z nadchodzącego już w przyszłym miesiącu Dying of the Light. W filmie początkowo miał grać Harrison Ford, jednak ostatecznie rola podstarzałego agenta CIA trafiła w ręce Nicholasa Cage’a. Zapowiedzi thrillera w reżyserii Paula Schradera do zobaczenia poniżej:

 

Evan Lake jest już bardzo doświadczonym agentem CIA. Polecono mu, by, z powodu postępującej demencji, zrezygnował już ze służby. Przed całkowitym zakończeniem wywiadowczej kariery powstrzymuje go jednak odkrycie przez swojego podopiecznego dowodów na to, że jeden z najgroźniejszych przeciwników Lake’a, Muhammad Banir, wcale nie zginął. Podstarzały agent wyrusza na międzykontynentalną misję, by wyeliminować wroga.

Obok Nicholasa Cage’a (Zostawić Las VegasPolowanie na łowcę), w filmie grają także Anton Yelchin (W ciemność. Star TrekTerminator: Ocalenie), Alexander Karim (Wróg numer jeden42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy), Irene Jacob (Podwójne życie WeronikiTrzy kolory: Czerwony), Silas Carson (Części I, II i III Gwiezdnych wojen,Dziesięcioro przykazań) oraz Adetomiwa Edun (Dara Ju, serial Czas prawdy). Światowa premiera wyreżyserowanego przezPaula Schradera (DotykPrywatne piekło) filmu zaplanowana została na 5 grudnia tego roku. Na razie nie wiadomo, kiedy film trafi do Polski.

podobne treści