film

Co się stanie, jeśli nie przejdę twojego testu? Zwiastun Ex Machina

Studio A24 opublikowało za pośrednictwem oficjalnego Twittera produkcji nowy zwiastun zbliżającej się wielkimi krokami premiery Ex Machina. Debiut reżyserski Alexa Garlanda, scenarzysty takich produkcji, jak chociażby W stronę słońca czy 28 dni później odbędzie się w Polsce jeszcze w tym miesiącu. Zapowiedź produkcji z udziałem Domhnalla Gleesona i Jasona Isaaca do zobaczenia poniżej:

 

Caleb (Domhnall Gleeson) jest dwudziestoparoletnim programistą w największej korporacji internetowej, któremu udaje się wygrać konkurs, nagrodą w którym jest spędzenie tygodnia w górskiej posiadłości prezesa firmy, Nathana (Oscar Isaac). Po przybyciu na oddalone od cywilizacji miejsce okazuje się jednak, że Caleb będzie musiał uczestniczyć w dziwnym i zarazem fascynującym eksperymencie, prowadząc interakcję z pierwszą prawdziwą sztuczną inteligencją, umieszczoną w ciele żeńskiego robota.

To, co może zachęcać do wybrania się na Ex Machina do kina to zdecydowana większość scenariuszów debiutującego w roli reżysera Alexa Garlanda. Zachęcić może także obsada widowiska. Obok przygotowujących się do pracy nad Epizodem VII Domhnallem Gleesonem (FrankPrawdziwe męstwo) i Jasonem Isaacem (Co jest grane, Davis?Drive), w filmie zagrają Alicia Vikander (Till det som ar vackertAnna Karenina), Chelsea Li (SkyfallCzas na miłość), Corey Johnson (Kapitan PhillipsSzeregowiec Ryan), Sonoya Mizuno (Venus in Eros) oraz debiutująca Sammara A. Templeman. Premiera Ex Machina odbyła się już w wielu krajach, a w Polsce film zobaczyć będzie można 20 marca.

podobne treści