news

Co robi mały złodziej, który chce wyglądać poważnie?

Pracownik tego motelu musiał być zdumiony, gdy w drzwiach pojawiło się dwóch złodziei z… muszkietami. Niewielkich złodziei.

Jeden ze złodziejów miał metr pięćdziesiąt w butach, drugi był kilkanaście centymetrów wyższy. Krążą więc przypuszczenia, że być może to zupełnie niepilnowane dzieci. Druga teoria – pracownicy muzeum. Trzecia teoria – rozbójnicy z innej epoki, którzy dostali się do roku 2010 dzięki maszynie czasu. [CBC, Boing Boing]

podobne treści

 • dfgsedgse

  Maszyna czasu nazywa się wehikułem! Szanowna Pani Anno, czy Panią za mało płacą że nie chce Pani się nawet przeczytać tego co stworzył Google translate, czy też Pani jest na tyle tępa że nie zna jak się nazywa wehikuł czasu? A może szefostwo powinno rozważyć zatrudnienie kogoś kto zna angielski?

 • srajsie

  Nie troluj czlowieku jak jakis jebniety… Maszyna czasu, wehikul czasu to mniej wiecej to samo, wiec uspokoj sie!

 • Anonim

  @dfgsedgse, kolego purysto językowy „nie zna jak się nazywa wehikuł czasu”? Albo to prowokacja albo tępota, o której piszesz. A może to twoje szefostwo powinno rozważyć zatrudnienie kogoś kto siedząc w pracy rzeczywiście zajmowałby się pracę, a nie anonimowym opluwaniem w internecie. Firma zaoszczędzi na środkach do usuwania śliny z monitorów.

 • Anonim

  @dfgsedgse, kolego purysto językowy „nie zna jak się nazywa wehikuł czasu”? Albo to prowokacja albo tępota, o której piszesz. A może to twoje szefostwo powinno rozważyć zatrudnienie kogoś kto siedząc w pracy rzeczywiście zajmowałby się pracą, a nie anonimowym opluwaniem w internecie. Firma zaoszczędzi na środkach do usuwania śliny z monitorów.