film

Co na to krytycy? Zapowiedź Ugotowanego

W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź nadchodzącego dramatu. Wideo to pokazuje, jak działają inspektorzy, pracujący dla Przewodnika Michelin, czyli jednego z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem tajemniczych przewodników gastronomicznych na świecie. Główną rolę w kulinarnym dramacie Ugotowany zagra Bradley Cooper, a film opowiadał będzie o wzlotach i upadkach w życiu szefa kuchni. Reklamę zobaczyć można poniżej:

 

Po zniszczeniu swojej kariery – zawdzięczając to w głównej mierze swojemu uzależnieniu od narkotyków i arogancji – Adam Jones (Cooper) wyrusza do Londynu, by na rozpocząć życie szefa kuchni na nowo.

Bradley Cooper (Kac VegasAmerican Hustle) ponownie wystąpi na ekranie obok Sienny Miller (SnajperGwiezdny pył), a dwójce towarzyszyć będą Emma Thompson (Rozważna i romantycznaPowrót do Howards End), Daniel Bruhl (Wyścig,Bękarty wojny), Omar Sy (NietykalniJurassic World), Jamie Dornan (Pięćdziesiąt twarzy GreyaUpadek) oraz Lily James (KopciuszekGniew tytanów). Światowa premiera reżyserowanego przez Johna Wellsa (seriale Ostry dyżur i Shameless – Niepokorni) obrazu zaplanowana została na 15 października. Do Polski produkcja zawita osiem dni później.

podobne treści