tabletyWiadomości promowane

Co możecie zrobić ze swoim starym iPadem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po premierze nowego tabletu Apple`a wiadomo, że rzucą się na niego tłumy. Co jednak z tymi, którzy bardzo chcieliby mieć tę nowinkę, a są już w posiadaniu starszego modelu? Oto kilka rozwiązań.

Sprzedać – Serwisy aukcyjne przyjmą każdą ilość elektroniki. A wszystko z logo z nadgryzionym jabłkiem schodzi podczas aukcji jak ciepłe… nadgryzione jabłka? Zawsze można też dopisać, że to ”nowy iPad” bez cyferki, w końcu niewielu zauważy różnicę, a w ten sposób zyskuje się +400 do zarobku, +100 do magii oraz +50 do obrony przeciw zmiennokształtnym. Należy jednak pamiętać, że to oszustwo, którego oczywiście nie pochwalamy.

Postawić na półce z książkami – W końcu wypadałoby, żeby coś na niej wreszcie stanęło. Wielu będzie się wprawdzie dziwiło co to za książka, ci nieco bardziej rozgarnięci zastanowią się nad tym, jaka to pozycja w takiej dziwnej oprawie, ale już po chwili uznają, że jak wszystko od Apple, także sygnowana przez nich książka musi być najlepsza w całej galaktyce.

Używać jako deski do krojenia – W ten sposób dajemy światu do zrozumienia jak bardzo undergroundowi jesteśmy, jak niską wartość przedstawiają dla nas trendy, mody i wartości materialne. Tracimy w ten sposób wiele, wiele złotych, ale zyskujemy mocno na prestiżu, przynajmniej w niektórych środowiskach, a także nieco artystyczny image.

Oddać w prezencie jednemu ze starszych członków rodziny – W końcu co to dla nich za różnica: iPad, iPad 2 czy ‚‚nowy iPad”? Ucieszą się z prezentu, jak wszyscy, którzy coś dostają, a i tak spędzimy kilka godzin objaśniając działanie urządzenia, oraz przekonując, że lodówka nie jest najlepszym miejscem do jego przechowywania.

Używać jako packi na muchy – Obrońcy praw zwierząt uznaliby zapewne, że czas już zmienić podejście i po pierwsze w ogóle nie zabijać much, a po drugie, jeśli już uznamy to za konieczne, to używać w tym celu wysokiej jakości amerykańskiej technologii a nie zaczepionego na rączce prostokątnego kawałka plastiku rodem z PRL-u. Zresztą niektórzy twierdzą, że tylko do takich zadań nadają się wszystkie tablety, ale czy mają rację, to już temat na zupełnie inną dyskusję. Jeszcze inne niszczące zastosowania dla starego iPada to zjeżdżanie na nim po śniegu czy używanie go w treningach strzelania do rzutków. Ego tysięcy inżynierów i dizajnerów Apple`a może za to zniszczyć używanie efektu wielu godzin ich pracy w roli zwykłego pendrajwa.

Nocny lans – Wiadomo jak produkty Apple działają na kobiety. To znaczy jeszcze nie wiadomo, ale znając życie problemem tym zajmą się niebawem amerykańscy naukowcy. Nieco szkoda byłoby brać najnowszy model na klubowe balangi, bo kradzież, zgubienie czy inne nieszczęście (jak trafienie na imprezę karaoke) może zdarzyć się każdemu. Ale stary iPad, którego już nie potrzebujemy, nada się do tego w sam raz.

podobne treści