film

Co, jeśli wcale nie jestem bohaterem? Zwiastun serialu Flash

CW Television opublikowało zwiastun serialu Flash, opowieści o Barrym Allenie, najszybszym superbohaterze, który powstał w skutek nieszczęśliwego wypadku. Zapowiedź produkcji, która ma zadebiutować w Stanach Zjednoczonych już za niecałe dwa tygodnie, do zobaczenia poniżej:

 

Po tym, jak akcelerator cząsteczek powoduje straszliwą burzę, naukowiec śledczy zostaje porażony piorunem i zapada w śpiączkę. Kilka miesięcy później budzi się z umiejętnością osiągania niesamowitych prędkości, co daje mu możliwość poruszania się po Central City pozostając praktycznie niezauważonym aniołem stróżem. Początkowo zadowolony z odkrytych możliwości swojego ciała odkrywa, ze nie tylko on jest jedynym „metaczłowiekiem” powstałym w skutek eksplozji akceleratora, a tylko jednym z niewielu, którzy używają swoich mocy do czynienia dobra. Barry Allen nawiązuje współpracę z laboratoriami S.T.A.R i poświęca swoje życie, by chronić niewinnych. Na razie tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników wie, że Barry jest najszybszym człowiekiem świata, jednak niedługo potrwa słodka niewiedza świata i wszyscy dowiedzą się, że Barry Allen to Flash.

W roli głównej wystąpi Grant Gustin (epizodyczna rola właśnie Barry’ego Allena w powiązanym serialu Arrow a także epizody w CSI: MiamiGlee oraz 90210), Jesse L. Martin (WkłucieFilantrop), Danielle Panabaker (Piątek 13-goOpętani), Candice Patton (Internetowy zabójca, serial Zasady gry) oraz Tom Cavanagh (Pif Paf! Jesteś trup!Miś Yogi). Serial zostanie nadany po raz pierwszy 7 października, jednak nadal nie wiadomo, czy są jakiekolwiek plany dystrybucji w Polsce.

podobne treści