film

Co dzieje się w naszych umysłach, czyli zapowiedź animacji W głowie się nie mieści

Studio Disney Pixar opublikowało nowy zwiastun bajki W głowie się nie mieści. Nowa animacja Pete’a Doctera, autora Odlotu Potworów i spółki trafi do kin w czerwcu tego roku. Zapowiedź produkcji z udziałem Amy Poehler do zobaczenia poniżej:

 

Dorastanie może się okazać nie lada wyzwaniem. Nie inaczej jest w przypadku Riley, której życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej ojciec otrzymuje ofertę pracy w nowym mieście – San Francisco. Jak wszystkimi, działaniami Riley kierują emocje – Radość, Strach, Złość, Obrzydzenie i Smutek. Emocje mieszkają w Centrum Dowodzenia, zlokalizowanym w umyśle Riley, gdzie starają się pomóc dziewczynce w podjęciu najlepszych decyzji każdego dnia. Próby dostosowania się Riley do życia w zupełnie nowym miejscu, w Centrum Dowodzenia zaczyna wrzeć. Pomimo tego, że Radość, która jest główną i najważniejszą emocją dziewczyny, stara się spoglądać na wszystko pozytywnie, emocje nie potrafią dogadać się, jak najlepiej przejść przez okres dostosowania do nowej rzeczywistości.

Swoich głosów na potrzeby animacji użyczą, obok Amy Poehler (Legenda telewizji 2: Kontynuacja, serial Parks & Recreation),Bill Hader (Jaja w tropikachFaceci w czerni 3), Lewis Black (Farsa pingwinówDrabina Jakubowa), Mindy Kaling (40-letni prawiczekJeszcze dłuższe zaręczyny), Phyllis Smith (Zła kobieta, serial Biuro) i John Ratzenberger (WALL-E,Uniwersytet Potworny). Na świecie produkcja zadebiutuje 17 czerwca, a polska premiera animacji zaplanowana została na 1 lipca.

podobne treści