news

Co było w „zestawie survivalowym” rozdawanym przez Nokię przed konferencją HTC

Nokia nie mogła się pogodzić z tym, że tyle osób wybrało się na konferencję HTC, podczas gdy mogły siedzieć na Nokia World, na którym zaprezentowano nowe modele. Tym, którzy zeszli na złą drogę, rozdawała dziwaczne zestawy.

HTC zaprezentował smartfony z Androidem Desire Z oraz Desire HD w niezbyt taktownie wybranym terminie – wczorajszy event Nokii, który odbywał się w Londynie w tym samym czasie, był zaplanowany wcześniej. Nokia nie pozostała dłużna. Dziennikarze wybierający się na konferencję HTC zostali wyposażeni przez fińskiego konkurenta w akcesoria, które przydałyby się na maratonie filmowym „Na dobre i na złe”.

Co w zestawie? Baton energetyczny (bo na pewno będzie nudno), gąbkowa sztuczna dłoń do zadawania pytań, zatyczki do uszu i opaska na oczy (skoro będzie nudno, może się zdrzemniecie) oraz nawilżane chusteczki (by skutcznie ocierać łzy rozczarowania). Na przegryzkę kanapka HTC (Ham, Tomato, Cheese) przyprawiona sarkazmem.

[Kat Hannaford/giz]

podobne treści

  • Anonim

    Zabawne:), ale oprócz pomysłów na ciekawe kampanie antyreklamowe ostatnimi czasy nokia nie ma wiele do zaoferowania :). W porównaniu z androidem czy iphone OS, Symbian wypada dość cieniutko więc żart średnio trafiony :)