film

Co by było, gdyby dinozaury nie wyginęły? Zwiastun The Good Dinosaur

Za kilka tygodni w kinach zadebiutuje W głowie się nie mieści, mocno wyczekiwana, przygodowa bajka Pixar. Nie jest to jednak jedyna produkcja tego typu, która pojawi się na ekranach w tym roku. Na listopad zaplanowano bowiem premierę The Good Dinosaur, filmu, którego zwiastun zadebiutował wczorajszego wieczoru, a zobaczyć go można poniżej:

 

Bajka opowiadać będzie o młodym Apatozaurze Arlo, który został oddzielony od swojego stada i teraz próbuje wrócić do rodziny. Po drodze spotyka młodego człowieka, z którym wspólnie podróżuje przez prehistoryczną Ziemię.

Swoich głosów na potrzeby produkcji użyczą Judy Greer (Kraina jutra, Jurassic World), Neil Patrick Harris (Zaginiona dziewczyna, serial Jak poznałem waszą matkę), Bill Hader (Ona, Supersamiec), Frances McDormand (Fargo, U progu sławy), John Lithgow (Shrek, Interstellar), Lucas Neff (Amigo, serial Dorastająca nadzieja) oraz Adam Stedman (Tajemnica zielonego królestwa, Kraina lodu). Film reżyserowany przez debiutującego w tej roli animatora, Petera Sohna (Iniemamocni, Gdzie jest Nemo?) trafi do polskich kin 27 listopada.

podobne treści