news

CloudMagic na Androida: Superszybkie wyszukiwanie na sterydach

Search is king na Androidzie, w końcu to OS Google’a. Ale można sprawić, żeby wyszukiwanie było jeszcze lepsze. Za pomocą aplikacji CloudMagic. To najszybszy sposób na wynajdywanie treści w Gmailu, kalendarzu, dokumentach, kontaktach czy Twitterze.

Co to robi?

Traktuj CloudMagic jako wyszukiwarkę, która przeszukuje ciebie. Indeksuje twoje dane z Google i Twittera, by potem zwiększyć wydajność wyszukiwania, ponieważ nie zacina się na lagach sieci czy opóźnieniach serwera. Działa jak Spotlight (albo Quicksilver) na Makach, ale jest dostępny na Androidzie.

Dlaczego się nam podoba?

Bo jest szybki. Prawie tak jak Google Instant. Gdy wpisujesz zapytania, wyniki pojawiają się momentalnie. I zadajesz sobie pytanie, dlaczego search nie działa tak zawsze? Dlaczego wcześniej zajmowało mu to tyle czasu? I możesz sobie pozwolić na podobne filozoficzne pytania, bo udało ci się zaoszczędzić tyle czasu. Aplikacja obsługuje też wyszukiwanie głosowe.

Jeśli korzystasz z Twittera, zobaczysz, że CloudMagic jest w stanie skutecznie pozbierać cały ten bałagan, którym stało się wyszukiwanie twittów. Jeśli nie używasz Twittera, zachwyci cię jej googlowalność. Jeśli CloudMagic dodałby do obsługiwanych serwisów Facebooka, byłby niezastąpioną aplikacją na Androida.

[Androinica]

CloudMagic

Download this app for:

The Best

Fast

The Worst

No Facebook

podobne treści

  • katamaran

    czasu mamy dużo tylko tracimy go na bzdury takie jak taka wyszukiwarka i brak zrozumienia co jest ważne w życiu