film

Clint Eastwood powraca do tematyki wojennej. Zwiastun American Sniper

Studio Warner Bros. Pictures opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu laureata czterech Oscarów, Clinta Eastwooda. Reżyser tym razem opowiada historię amerykańskiego snajpera, granego przez Bradley’a Coopera. Zapowiedź opartego na faktach filmu American Sniper do zobaczenia poniżej:

 

Członek elitarnego U.S. Navy SEAL, Chris Kyle, został wysłany do Iraku w tylko jednym celu – chronić swoich towarzyszy broni. Jego niesamowita precyzja ocaliła już wielu na polu walki i historie o jego działaniach spowodowały, że otrzymał przydomek „Legenda”. Jego reputacja nie wzrasta jednak tylko po stronie sprzymierzeńców: Wrogowie także są świadomi jego istnienia, co skutkuje tym, że pojawia się cena za jego głowę i staje się głównym celem przeciwnika. Chris Kyle toczy bitwę także w domu – stara się być dobrym mężem i ojcem z drugiego krańca świata.

American Sniper, obok Bradley’a Coopera (American HustleStrażnicy Galaktyki), grają Sienna Miller (G.I. Joe: Czas Kobry, Casanova), Cory Hardict (Gran Torino, Transcendencja), Sammy Sheik (Ocalony, Transformers 3), Ben Reed (Bez twarzy, serial Dr House), Luke Grimes (Uprowadzona 2, Wszyscy kochają Mandy Lane) oraz Tory Vincent (seriale Vegas i Skandal). Premiera wyreżyserowanego przez Clinta Eastwooda (Za wszelką cenę, Bez przebaczenia) zaplanowana została na 25 grudnia tego roku.

podobne treści