film

Cienka jest granica między geniuszem a szaleństwem. Zwiastun The Humbling

Studio Millenium Entertainment opublikowało pierwszy zwiastun The Humbling, adaptacji książki Phillipa Rotha. W roli głównej – podstarzałego aktora teatralnego, Simona Axlera – występuje Al Pacino. Film w reżyserii Barry’ego Levisona został już ciepło przyjęty podczas kilku festiwalów filmowych, a na początku przyszłego roku trafi do kin. Zapowiedź dramatu do zobaczenia poniżej:

 

Oparty na nagradzanej książce Rotha, The Humbling opowiada historię pogrążonego w depresji i niepotrafiącego poradzić sobie z brakiem pasji aktora, Simona Axlera. Blisko załamania nerwowego, znajduje swoją muzę w postaci młodej Pegeen Stapleford. Jak to jednak często bywa, ciężko staruszkowi nadążyć za młodszą kobietą.

W dramacie, obok Ala Pacino (Ojciech chrzestny, Zapach kobiety), grają także Greta Gerwig (Arthur, Frances Ha), Dianne Wiest (Strzały na Broadwayu, Między światami), Charles Grodin (Beethoven, Stara miłość nie rdzewieje), Kyra Sedgwick (Zły dotyk, Człowiek na krawędzi) i Mandy Patinkin (Dzwonnik z Notre Dame, serial Homeland). Wyreżyserowany przez Levinsona (Rain Man, Jack, jakiego nie znacie) film trafi do kin 23 stycznia przyszłego roku.

podobne treści