news

Ciacha na boisku

Żeby zostać gwiazdą boiska, najprościej byłoby świetnie grać w piłkę. Ale niektórym to nie wystarcza. Chcą być zauważeni, wyjątkowi i podobać się fanom. Co z tego wychodzi? Zobaczcie sami…

Uważany za najprzystojniejszego piłkarza David Beckham dba o urodę, jak mało który mężczyzna. Uczestniczy w rozbieranych sesjach fotograficznych, modnie się ubiera i lubi się podobać. Miał już długie włosy, spięte po damsku spinką oraz irokeza. Ale najbardziej zwrócił na siebie uwagę ogoleniem głowy na łyso w 2007 r. Posiada też liczne tatuaże, które chętnie pokazuje.
Radosław Majdan, nazywany przez niektórych “polskim Beckhamem” też się tatuuje. Podobiznę swojej byłej żony – Dody, po rozstaniu przerobił na Indianina.
Christiano Ronaldo nosił  na uszach plastry zakrywające kolczyki. Widocznie to były bardzo ważne i cenne kolczyki, skoro zamiast je po prostu zdjąć, naklejał na nie białe plastry. Efekt był dobry- już z daleka wiadomo było, że to on. Po uszach go poznasz.
Abel Xavier zastosował u siebie fryzurę ne negatyw: pofarbował włosy i brodę na biało, co przy jego ciemnej skórze wyglądało bardzo wyraziście.
I jeszcze ciekawa fryzura Ronaldo. Głowa ogolona, ale nie do końca, grzywka została. Widocznie fryzjerowi stępiła się maszynka w trakcie strzyżenia.
A z polskiej klasyki jest jeszcze fryzura Gorgonia, która przeszła do historii. Podobno mówiło się “plereza na Gorgonia”. Ja tę fryzurę znam pod nazwą “czeski metal”.
Zdjęcie: CLF/Flickr

podobne treści

  • Anonim

    Becks miał na tych mistrzostwach taki cudny komplecik, garnitur z kamizelką, och jak on wyglądał. Aż żałowałam, że odpadli, mimo że grali jak ciule!