film

CIA chce zrobić z nas Jamesów Bondów? Zapowiedzi Wywiadu ze Słońcem Narodu

Już za kilkanaście dni w Stanach Zjednoczonych odbędzie się premiera komedii Wywiad ze Słońcem Narodu. Z tej okazji Sony Pictures opublikowało kilka nowych reklam telewizyjnych, zapowiadających opowieść o tym, jak dwójka znajomych zostaje zwerbowana, by pozbyć się przywódcy Korei Północnej. Zapowiedzi filmu z udziałem Setha Rogena Jamesa Franco do zobaczenia poniżej:

 

W komedii twórców Sąsiadów gospodarz tabloidowego programu telewizyjnego, Dave Skylark (James Franco) i jego producent, Aaron Rapoport (Seth Rogen) odkrywają, że Kim Jong-Un (Randall Park), północnokoreański dyktator, jest wielkim fanem ich produkcji, „Skylark Tonight”. Gdy tylko się o tym dowiadują, niezwłocznie dokładają wszelkich starań do tego, by móc przeprowadzić z nim wywiad. Kiedy Dave i Aaron przygotowują się do wylotu do Pyongyang, ich plany ulegają zmianie – CIA werbuje przyjaciół, najmniej nadających się do tego ludzi, by przeprowadzili zamach na życie dyktatora.

W Wywiadzie ze Słońcem Narodu, obok Jamesa Franco (Oz Wielki i PotężnyTo już jest koniec) i Setha Rogena (Green Hornet 3DPół na pół), grają także Lizzy Caplan (Projekt: monster127 godzin), Randall Park (Jeszcze dłuższe zaręczynySekstaśma),Charles Rahi Chun (Mission: Impossible IIIGłupi i głupszy) i debiutująca w Hollywood Dominique Lalonde. Premiera filmu została zaplanowana na 25 grudnia. W Polsce produkcja pojawi się 23 stycznia przyszłego roku.

podobne treści