news

Choinka za 11 milionów dolarów

Obwieszone klejnotami drzewko pojawiło się w hotelu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wartość sztucznej, 12-metrowej choinki jest tak wysoka, ponieważ zamiast bombek zawieszono na niej klejnoty.

Zaprezentowane w środę drzewko w siedmiogwiadkowym hotelu Emirates Palace w Abu Dhabi jest warte 10 tysięcy dolarów, ale już jego dekoracja ma wartość 11,4-11,5 miliona. Manager hotelu Hans Olbertz powiedział, że ma nadzieję na rekord świata w kategorii „Najdroższa choinka”.

Zapytany o to, czy wywodząca się z kultury chrześcijańskiej choinka nie urazi miejscowych, którzy w większości wyznają islam, Olbertz powiedział, że to niemożliwe: „To bardzo liberalny kraj”. [Yahoo]

podobne treści

 • rada.parafialna.Anna

  Tyle pieniędzy wydać na takiąchoine to grzech!!! Lepiej na kościoły, księży czy zakony by dali, bo duchowieństwo to teraz stan bardzo biedny! Jeszcze żeby w kościele to stało, to by ludzie oglądać przychodzili i na tace dawali, ale w hotelu. WILK W OWCZEJ SKURZE!!!

 • ktoosiu

  Kolejne dziecko rydzyka. to jest W ARABII a nie państwie w którym kościół chciałby własną dyktaturę wprowadzić z kaczyńskim, i całym pis na czele. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ!

 • fizjo2006

  A my mamy największy pomnik Jezusa- może kiedyś też obwieszą go klejnotami, kto wie… mogli by np zlicytować jakiś szpital czy hospicjum na ten cel… albo dobudować mu Matke Boską. 1 uratowane ludzkie życie było by większym pomnikiem dal religji chrześcijańskiej aniżeli ten betonowy kloc, ale przeciesz bardziej niż czlowiek liczy się prestiż…

 • a

  takie rzeczy to tylko w mahmudowie

 • fdsf

  Witam jestem dzieckiem Ojca Dyrektora Rydzyka. Zaprawdę powiadam Wam Jezus Chrystus Król Polski Kocha Was i Wasze Matki.

  @fizjo2006 już się nie mądrzyj bo to do niczego nie prowadzi, jak chcesz naprawdę pomóc chrystusowi to zajmij się sobą i czyń dobro wokół siebie a nie krytykuj tak innych.

  Bo trzeba siać siać i siać, a potem będziemy zbierać :)

  Zazdrościcie im tej choinki no nie? jak dla mnie mogliby ją obwiesić trupami dziewic a i tak nie odwiedzę ich hotelu bo nie mam kasy na takie rozrywki.

  Nara, spadam na hałsa :)

 • matt

  a polaczki jadący na wczasy podniecają się 4 gwiazdkami ;]