Wiadomości promowanewtf

Choć Apple nie pokazało jeszcze iPhone’a 6, już ustawiła się po niego kolejka

Tymczasem w USA już ustawiają się kolejki po iPhone’a 6, którego Apple jeszcze nawet nie zapowiedziało…

Co roku na kilka dni przed rynkową premierą każdego nowego iPhone’a, przed sklepami firmowymi Apple ustawiają się długie kolejki osób, które jako pierwsze chcą zdobyć aktualną wersję smartphone’u z jabłuszkiem. Osobiście uważam, że jest to dość specyficzny sposób spędzania wolnego czasu, ale jeśli ktoś lubi koczować przed sklepem – jego sprawa. Zazwyczaj jednak kolejki te tworzą się w okresie pomiędzy oficjalną prezentacją nowego modelu, a jego wejściem do sprzedaży.

Ten rok jest wyjątkowy. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, to przed słynnym nowojorskim sklepem Apple już teraz ustawiła się kolejka. Ludzie zaczęli się zbierać na ponad tydzień przed konferencją, na której firma będzie miała okazję oficjalnie zaprezentować tegoroczny model iPhone’a. Według CNBC pierwsza osoba ustawiła się w kolejce już w niedzielę. Wkrótce dołączyły do niej kolejne, które choć nie wiedzą jeszcze co właściwie pokaże Apple 9 września, wierzą, że 19 września będą mogły kupić iPhone’a 6. Tak przynajmniej wynika z obliczeń opracowywanych na podstawie kalendarza, którego Apple trzymało się w latach ubiegłych.

Stanie w kolejce może być też niezłym interesem. W tym roku pierwsze dwa miejsca już zostały sprzedane za 1250 dolarów od sztuki, a podobno w roku ubiegłym na staniu w kolejce można było zarobić nawet 7 tysięcy dolarów. I pomyśleć, że Polakom kolejki kojarzą się z pustymi półkami w sklepach…

podobne treści