film

Chcemy odzyskać naszą córkę. Zwiastun remake’u kultowego Poltergeista

Sam Raimi wie, jak zrobić dobry horror. Dlatego fakt, że został producentem remake’u Ducha mógł zwiastować całkiem niezłe widowisko. Po długim czasie oczekiwania możemy w końcu zobaczyć efekty pracy reżysera Gila Kenana i po pierwszym zwiastunie Poltergeista widać, że reżyser czerpie garściami z klasyku i stara się jeszcze podkręcić napięcie. Czy wyjdzie to dobrze, dowiemy się już w lipcu, a zapowiedź  produkcji z udziałem Sama Rockwella i Rosemarie DeWitt do zobaczenia poniżej:

 

Uwspółcześniona wersja klasycznego już horroru z 1982 roku opowiada o rodzinie Bowenów, której dom na przedmieściach jest nawiedzany przez złe moce. Kiedy straszliwe istoty nasilają swoje istoty i porywają najmłodszą córkę, rodzina musi walczyć z duchami, by uratować ją, zanim zniknie na zawsze.

W remake’u zagrają, obok Sama Rockwella (Zielona mila, Moon) i Rosemarie DeWitt (Człowiek ringu, Rachel wychodzi za mąż) Jared Harris (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Sherlock Holmes: Gra cieni), Jane Adams (Zakochany bez pamięci, Wyposażony), Kyle Catlett (serial The Following) i Kennedi Clements (Opowieść wigilijna Carol, serial Rogue). Reżyserem jest autor Strasznego domu i Miasta cienia, Gil Kenan. W Polsce produkcja zadebiutuje dzień po premierze światowej, ustalonej na 23 lipca tego roku.

podobne treści