film

Chcę wiedzieć, czy coś się tu faktycznie dzieje. Zapowiedzi Innego wymiaru

Ostatnia część sagi Paranormal Activity już wkrótce się zakończy. The Ghost Dimension, który w Polsce dystrybuowany będzie jako Paranormal Activity: inny wymiar ma, według twórców, odpowiedzieć na wszystkie trapiące widzów zagadki, które pojawiły się w paranormalnej serii na przestrzeni ostatnich ośmiu lat. Zapowiedzi premiery zobaczyć można poniżej:

 

Paranormal Activity: inny wymiar skupia się na nowej rodzinie, kamerze i pudełku taśm. Spoglądanie na swój nowy dom przez soczewkę kamery pozwala mieszkańcom zobaczyć paranormalną aktywność. Po raz pierwszy produkcja z serii Paranormal Activity będzie dostępna także w formacie 3D.

W reżyserowanym przez Gregory’ego Plotkina filmie wystąpią Nathan Brewer (CootiesCarving a Life), Katie Featherson (poprzednie części serii), Chris J. Murray (Failing Better NowBad Roomies), Brit Shaw (The Best Sex, serial Ekipa) i Ivy George (Curse of the Slender Manserial Był sobie chłopiec). Produkcja ma zadebiutować na świecie 21 października, a do Polski horror trafi przedostatniego dnia tego miesiąca.

podobne treści