film

Chcę prowadzić najlepszą restaurację na świecie. Zwiastun Burnt

Weinstein Company opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun filmu Burnt, w którym po raz kolejny w rolę szefa kuchni wcieli się Bradley Cooper. Ponownie, bo przez pewien krótki czas na antenie stacji Fox TV gościł serial Kill grill z udziałem aktora. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Po zniszczeniu swojej kariery – zawdzięczając to w głównej mierze swojemu uzależnieniu od narkotyków i arogancji – Adam Jones (Cooper) wyrusza do Londynu, by na rozpocząć życie szefa kuchni na nowo.

Bradley Cooper (Kac Vegas, American Hustle) ponownie wystąpi na ekranie obok Sienny Miller (Snajper, Gwiezdny pył), a dwójce towarzyszyć będą Emma Thompson (Rozważna i romantyczna, Powrót do Howards End), Daniel Bruhl (Wyścig, Bękarty wojny), Omar Sy (Nietykalni, Jurassic World), Jamie Dornan (Pięćdziesiąt twarzy Greya, Upadek) oraz Lily James (Kopciuszek, Gniew tytanów). Światowa premiera reżyserowanego przez Johna Wellsa (seriale Ostry dyżur i Shameless – Niepokorni) obrazu zaplanowana została na 23 października tego roku. Nie wiadomo, kiedy Burnt zadebiutuje w naszych kinach.

podobne treści