film

Chcę ci coś pokazać. Nowa zapowiedź Sinister 2

Nieco dziwaczną, wprowadzającą niepokój zapowiedź opublikowali twórcy nadchodzącego w tym miesiącu sequela hitu sprzed kilku lat. W Sinister 2 nie wystąpią jednak znani z poprzedniej części Ethan Hawke Juliet Rylance, za to w kontynuacji powróci James Ransone. Zapowiedź filmu Blumhouse Productions, zatytułowaną – celnie – Szczury” zobaczyć można poniżej:

 

Wydarzenia w Sinister 2 dzieją się po tym, co zdarzyło się w pierwszej części horroru. Fabuła skupi się na matce i jej dziewięcioletnich bliźniakach, któzy znajdują się w przedmiejskim domu, naznaczonym przez śmierć.

Obok Jamesa Ransone (Sinister, serial Prawo ulicy) w produkcji stworzonej na podstawie scenariusza Scotta Derricksona (Egzorcyzmy Emily RoseZbaw nas ode złego) i wyreżyserowanej przez Ciarana Foy’a (CytaledaScumbot) wystąpią Shannyn Sossamon (Obłędny rycerzKiss Kiss Bang Bang), Tate Ellington (Twój na zawszeThe Elephant King), Nicholas King (Paranormal Activity 3Wielka misja Maxa Kebble’a), Howie Johnson (IntrygantContagion – Epidemia strachu) oraz debiutantka Laila Haley. Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 20 sierpnia, a do Polski film trafi dzień później.

podobne treści