film

Chcąc coś zdobyć sam musisz zdecydować, jak to zrobić. Zwiastun Reach Me

W sieci zadebiutował zwiastun Reach Me, dramatu z udziałem Kelsey’a Grammera, Sylvestra Stallone’a i Terry’ego Crewsa. Zapowiedź wrześniowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

Reach Me to dramat opowiadający o grupie ludzi, którzy – pozornie nie mający nic wspólnego – powiązani są książką o samodoskonaleniu, napisanej przez byłego trenera futbolu amerykańskiego.

W filmie, którego premiera zaplanowana jest na 19 września tego roku, obok Kelsey’a Grammera (Transformers: Wiek zagłady, serial Frasier), Sylvestra Stallone’a (seria Niezniszczalni, Plan ucieczki) i Terry’ego Crewsa (Druhny, Terminator: Ocalenie) grają także Ryan Kwanten (Rycerze (nie) na niby, serial Czysta krew), Lauren Cohan (Casanova, serial Walking Dead), Cary Elwes (Sex Story, The Oogieloves in the Big Balloon Adventure) i Thomas Jane (Mgła, Cienka czerwona linia). Film wyreżyserowany jest przez Johna Herzfelda, który do tej pory skupiał się głównie na produkcjach telewizyjnych – jak chociażby Dwa dni z życia doliny czy W swoim rodzaju.

podobne treści