film

Celem jest przywrócenie zmarłego do życia. Zwiastun The Lazarus Effect

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun The Lazarus Effect, thrillera z udziałem Donalda GloveraOlivii WildeEvana Petersa. Film tworzony jest przez Davida Gelba, skupiającego się do tej pory głównie na dokumentach. Zapowiedź zaplanowanej na luty premiery do zobaczenia poniżej:

 

The Lazarus Effect opowiada o grupie studentów medycyny, którzy pracują nad eksperymentalnym zabiegiem, który ma przywracać do życia zmarłe zwierzęta – i wygląda na to, że działa. Niestety jedna z członkiń grupy (Wilde) ginie w wyniku wypadku laboratoryjnego, co powoduje, że zostaje pierwszym człowiekiem, na którym próbowano zastosować ów zabieg. Jak można się spodziewać, rezultaty pozostawiają wiele do życzenia.

Obok Olivii Wilde (Wyścig, Tron: Dziedzictwo), Donalda Glovera (Muppety, serial Community) i Evana Petersa (Kick-Ass, serial American Horror Story), w filmie grają Mark Duplass (Tammy, serial The League), Sarah Bolger (Alex Rider: Misja Stormbreaker, Nasza Ameryka) oraz Bruno Gunn (Zła kobieta, Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia). Premiera filmu reżyserowanego przez Davida Gelba (A Vision of Blindness, Lethargy) zaplanowana została na 27 lutego. Nie wiadomo, kiedy thriller trafi do Polski.

podobne treści