film

Cel to przywrócenie życia. Zwiastun The Lazarus Effect

Już jutro w Stanach Zjednoczonych odbędzie się premiera The Lazarus Effect. Z okazji zbliżających się projekcji, studio Lionsgate opublikowało ostatni zwiastun produkcji z udziałem Olivii WildeDonalda Glovera i Evana Petersa. Zapowiedź thrillera do zobaczenia poniżej:

 

The Lazarus Effect opowiada o grupie studentów medycyny, którzy pracują nad eksperymentalnym zabiegiem, który ma przywracać do życia zmarłe zwierzęta – i wygląda na to, że działa. Niestety jedna z członkiń grupy (Wilde) ginie w wyniku wypadku laboratoryjnego, co powoduje, że zostaje pierwszym człowiekiem, na którym próbowano zastosować ów zabieg. Jak można się spodziewać, rezultaty pozostawiają wiele do życzenia.

Obok Olivii Wilde (WyścigTron: Dziedzictwo), Donalda Glovera (Muppety, serial Community) i Evana Petersa (Kick-Ass, serial American Horror Story), w filmie grają Mark Duplass (Tammy, serial The League), Sarah Bolger (Alex Rider: Misja StormbreakerNasza Ameryka) oraz Bruno Gunn(Zła kobietaIgrzyska śmierci: W pierścieniu ognia). Premiera filmu reżyserowanego przez Davida Gelba (A Vision of BlindnessLethargy) zaplanowana została na 27 lutego. Nie wiadomo, kiedy thriller trafi do Polski.

podobne treści