grynews

CD Projekt Red szuka ludzi do pracy nad nowymi grami

Na oficjalnej stronie CD Projekt Red pojawiło się ogłoszenie o tym, że deweloper Wiedźmina poszukuje ludzi do pracy nad dwiema nowymi grami.

Obydwie mają być grami RPG z mocną historią, przeznaczone dla dojrzałych graczy. Pierwszy projekt może być kolejną częścią Wiedźmina. Świadczyłby o tym opis, że gra będzie osadzona w świecie dark-fantasy. Po komercyjnym sukcesie Wiedźmina 2 byłoby to logiczne posunięcie. Wątpliwości nie pozostawia oświadczenie na stronie CD Projekt Red:

„Nasz świat dark-fantasy jest dobrze znany na całym świecie,” ale dopiero dalej robi się naprawdę ciekawie, „jeśli jednak nie nie bawią Cię krasnoludy, elfy oraz czarodziejki pokazujące swoje wdzięki na rozkładówce Playboya, mamy także coś specjalnego, co może Ci się spodobać!

Poszukujemy ludzi, którzy chcieliby pracować nad całkowicie innym, nowym projektem – rozległym RPG, do pracy nad którym chcielibyśmy zatrudnić najlepszych możliwych ludzi.”

Jeśli sugerować się ikonami przy szczegółach ofert, druga gra może posiadać jakieś elementy strzelanki. Szczegóły na pewno poznamy w przyszłości, na razie zainteresowani mogą wysyłać swoje CV – pozycji jest sporo ale konkurencja będzie ogromna.

[CD Projekt Red]

podobne treści