grynews

CD Projekt pracuje już nad ostatnią częścią „Wiedźmina”… na PlayStation 4

CD Projekt jest jedną z firm, które już teraz pracują nad grami na najnowszą konsolę PlayStation 4. „Wiedźmin 3. Dziki Gon” będzie dostępny na tej platformie dzięki wyróżnieniu, jakie spotkało Polaków ze strony producenta zapowiedzianej wczoraj konsoli, firmy Sony.

Piotr Nielubowicz, członek zarządu CD Projekt, powiedział w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria, że jego firma znalazła się wśród szczęśliwców, którzy otrzymali dostęp do technologii jeszcze przed oficjalną zapowiedzią nowej konsoli Japończyków.

My nad technologią Playstation 4 pracujemy już od jakiegoś czasu, dzięki czemu będziemy mogli niebawem pokazać naszą grę, która od razu będzie stworzona na najnowsze generacje platform.

W CD Projekcie trwają obecnie prace nad ostatnią częścią wiedźmińskiej trylogii. Trafi ona do sklepów dopiero w przyszłym roku.

Przypomnę, że „Wiedźmin 2″ został już wydany również na konsolę Xbox360 oraz komputery z systemem operacyjnym firmy Apple. Do tej pory łączna sprzedaż obu części sagi sięgnęła pięciu milionów kopii i przyniosła nadwiślanej firmie sławę na całym świecie.

podobne treści