krótka piłkanewssmartfony

Caschy: już jutro premiera nowej, 8-gigabajtowej wersji iPhone’a 5C

Choć Apple raczej nie dzieli się ze światem żadnymi informacji na temat wyników sprzedaży tańszego wariantu iPhone’a, to według rozmaitych, nieoficjalnych analiz zdecydowanie nie należą one do najlepszych w dziejach amerykańskiej firmy. Zdaniem niemieckiego blogera Caschy, gigant z Cupertino chce poprawić ten stan rzeczy poprzez wypuszczenie na rynek nowego, 8 GB-towego wariantu iPhone’a 5C.

Tak przynajmniej wynika z dokumentacji przygotowanej przez przedstawicieli operatora O2, która wyciekła do sieci za pośrednictwem bloga. Według zawartych w niej informacji, nowy wariant słuchawki zostanie wprowadzony do sprzedaży już jutro i będzie kosztować o 60 euro mniej od obecnej na rynku, 16-gigabajtowej wersji smartfona. Poza pojemnością pamięci, specyfikacja urządzenia najpewniej nie ulegnie żadnym dodatkowym zmianom. Póki co wydaje się też raczej wątpliwym, aby jego premiera wpłynęła w jakikolwiek sposób na ceny pozostałych modeli słuchawek Apple.

Informacje Caschy potwierdza także serwis Engadget, który zamieścił zdjęcie sugerujące, iż nowy, 8 GB-towy iPhone 5C powinien wkrótce zadebiutować także poza terytorium Niemiec. Czegoś więcej dowiemy się zapewne już jutro.

Źródło: Caschy via Engadget.com

podobne treści