film

Bycie ochroniarzem nie jest łatwe. Zwiastun Paul Blart: Mall Cop 2

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun Paul Blart: Mall Cop 2, kontynuacji komedii Oficer Blart z 2009 roku. Nowa produkcja z udziałem Kevina Jamesa trafi do kin w kwietniu tego roku i opowiadać będzie o tym, jak tytułowy ochroniarz spędza czas wolny. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

W kontynuacji Oficera Blarta, grana przez Kevina Jamesa postać wyrusza do Las Vegas ze swoją córką na Expo ochroniarzy. Pomimo bycia kuszonym przez ochronę kasyna i innych uczestników wystawy, Blart postanawia rozprawić się z grupą groźnych złodziejów sztuki.

Obok Kevina Jamesa (serial Diabli nadali, Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta), w komedii wystąpią także Raini Rodriguez (Edukacja Grace, Bal maturalny), Neal McDonough (Raport mniejszości, Captain America: Pierwsze starcie), Eduardo Verastegui (Bella, Papi i dziewczyny), Daniella Alonso (Droga bez powrotu 2, Wzgórza mają oczy II) oraz Nicholas Turturro (Nowojorscy gliniarze, Wykiwać klawisza). W Polsce wyreżyserowana przez Andy Fickmana (Góra czarownic, Plan gry) produkcja zadebiutuje 19 czerwca.

podobne treści