krótka piłkanewssmartfony

Brytyjczycy potwierdzają istnienie Samsunga Galaxy S4 Mini

A więc jednak. Brytyjski oddział Samsunga przypadkiem potwierdził istnienie miniaturowego wariantu smartfona Galaxy S 4, który przez pomyłkę pojawił się w jego serwisie poświęconym aplikacjom mobilnym.

Do tej pory – pomimo licznych przecieków, plotek i lawin niepotwierdzonych doniesień – Koreańczycy nie ujawniali żadnych informacji na temat smartfona, którego istnienie do końca miało być w trzymane w miarę ścisłej tajemnicy. Oficjeli firmy wyręczył brytyjski oddział Samsunga, który umieścił słuchawkę w gronie urządzeń kompatybilnych z aplikacją znajdującą się na łamach serwisu.

Niestety, przeciek nie ujawnił żadnych informacji na temat ewentualnej specyfikacji smartfona. Według wcześniejszych doniesień – Galaxy S4 Mini będzie dysponować mniejszym od oryginału, 4,3-calowym ekranem Super AMOLED o rozdzielczości 960 na 540 pikseli, dwurdzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania 1,6 GHz oraz 8-megapikselową kamerą i kontrolującym jego działanie, Androidem 4.2 Jelly Bean z nakładką Touch Wiz Nature UX 2.0.

Smartfon powinien trafić do sprzedaży w okolicach lipca tego roku.

Źródło: Engadget.com

podobne treści