film

Boję się, że wszyscy jesteśmy celami. Trzy zwiastuny Transformers: Wiek zagłady

W sieci zadebiutowały trzy nowe klipy z Transformers: Wiek zagłady. Zapowiedzi noszące odpowiednio tytuły Kuźnia, Pomoc i Niszczyciel nie mogły nazywać się bardziej trafnie. Zwiastujące rychłą premierędo zobaczenia poniżej: 

Najnowsza odsłona serii Transformers nie jest rebootem, ale ma mieć miejsce po wydarzeniach z poprzednich części. Cade Yeager (Mark Wahlberg) jest wdowcem, a także inwestorem, który żyje na farmie wspólnie ze swoją córką, Tessą (Nicola Peltz). Nie wie jednak, że jego pociecha spotyka się z kierowcą wyścigowym, Shane’em (Jack Reynor). Cade znajduje kawałek cybertroniańskiej technologii zabiera ją ze sobą na farmę, jednak ta zostaje przypadkowo aktywowana, co przyciąga uwagę nie tylko rządu, ale także pozaziemskich łowców.

Transformers: Wiek zagłady to pierwsza część serii, w której nie wystąpi główny aktor z trzech poprzednich odsłon, Shia LaBeouf, w zamian za to widzowie dostaną takich aktorów, jak Mark Wahlberg (Sztanga i cashFighter), Jack Reynor (What Richard Did), Nicola Peltz (Ostatni Władca Wiatru), Stanley Tucci (Igrzyska ŚmierciDiabeł ubiera się u Prady), Kelsey Grammer(FrasierX-MenOstatni bastion), Sophia Myles (UnderworldOutlander), Li Bingbing (Resident Evil: RetrybucjaZakazane królestwo), T.J. Miller (NiepowstrzymanyProjekt: Monster i Titus Welliver (Człowiek na krawędziMiasto złodziei), a premiera zapowiedziana jest na 27 czerwca 2014 roku.

podobne treści