newssmartfony

BLU zaprezentowało smartfon Life Pure

Rynek smartfonów to nie tylko Samsung, Apple czy HTC. Mało znana, amerykańska firma BLU Products postanowiła rzucić rękawice gigantom sektora urządzeń mobilnych i pokazała światu nowy, high-endowy smartfon „Pure Life”.

Choć BLU ma na swoim koncie całkiem pokaźne grono słuchawek, urządzenia firmy do tej pory rzadko mogły równać się z produktami najpoważniejszej konkurencji jankesów. Trend ten ma wreszcie odwrócić się wraz z premierą smartfona Pure Life, który – poza niską ceną – ma oferować ewentualnym nabywcom także solidne i całkiem wydajne wyposażenie.

Nowe cacko firmy dysponuje więc niezłym, 5-calowym ekranem o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli, mocny, czterordzeniowym procesorem MediaTek o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, 2 GB-ami RAM-u, przyzwoitą, 13-megapikselową kamerą (+ 5 MPx na odwrocie) i 32 gigabajtami standardowej pamięci wewnętrznej. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean i jawi nam się jako całkiem przyzwoity high-end przystający do większości słuchawek, które ukazały się na rynku w kończącym się roku.

Według pierwszych zapowiedzi, smartfon BLU Pure Life trafi na rynek już w najbliższym czasie i będzie dostępny do nabycia za około tysiąc złotych.

Źródło: Engadget.com

podobne treści