newstablety

BlackBerry PlayBook bez emaila i kalendarza

Muszę rozczarować tych, którzy chcą kupić tablet BlackBerry PlayBook. Okazuje się, że urządzenie w ogóle nie przypomina funkcjonalnością swoich starszych, biznesowych braci – telefonów BlackBerry. Brakuje w nim klienta poczty elektronicznej i kalendarza!

PlayBook obsłuży klienta poczty BlackBerry tylko wtedy, kiedy zostanie połączony przez Bluetooth z telefonem BlackBerry. RIM nazywa tę funkcję „Bridge”. Wielu recenzentów wytyka PlayBookowi konieczność sparowania z telefonem, gadżet jest niefunkcjonalny samodzielnie. Pewne pocieszenie – aplikacje klienta poczty i kalendarz mają zostać wydane w najbliższym czasie. Oprócz tej ogromnej wady tabletu, PlayBook jest chwalony za świetną przeglądarkę. Bardzo dobrze została oceniona obsługa Flasha – „działa lepiej, niż na jakimkolwiek innym tablecie”. 

Coraz bardziej skłaniam się ku twierdzeniu, że tylko Apple wypuszcza w pełni dopracowane gadżety. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek narzekał na jakieś błedy w iPadzie 2, za to cały czas głośno o zgrzytach w Xoomie, Transformerze i PlayBooku. [Hindustan Times]

podobne treści

  • vivacolor

    A może iPhona bez sms-ów?

  • Anonim

    @vivacolor

    Nie było nigdy iPhone bez SMS’ów. Na samym początku nie obsługiwał MMS’ów.